Showroom

Nasz showroom

W październiku 2021 w siedzibie naszej firmy otworzyliśmy unikatowy salon Partnerski Reynaers Aluminium. Jest to wyjątkowo inspirujące miejsce wyposażone w nowoczesną ekspozycję, prezentującą profesjonalne systemy aluminiowe tworzone przez ekspertów w swojej dziedzinie – firmę Reynaers Aluminium, która jest czołowym europejskim producentem innowacyjnych i przyjaznych dla środowiska systemów aluminiowych do produkcji okien, drzwi, ścian osłonowych, systemów przesuwnych czy ogrodów zimowych. Showroom prezentuje także systemy realizowane przez naszego partnera – firmę YAWAL.

Nasz salon to przestrzeń stanowiąca odpowiedź na potrzeby Inwestorów oraz kopalnia pomysłów dla Architektów szukających ciekawych, solidnych i ponadczasowych rozwiązań. Jest ona efektem wieloletniej współpracy firm Reynaers Aluminium, GRAL Aluminium, AXALTA oraz EUROGLAS, które na co dzień działają razem, aby tworzyć kompletne i zrównoważone systemy okienno-drzwiowe na miarę wymagań współczesnej architektury.

Stworzony wspólnymi siłami showroom to prezentacja nieskończonych możliwości projektowych, jakie niesie ze sobą nowoczesna ślusarka aluminiowa. Prezentowane w salonie rozwiązania pojawiają się w najbardziej unikalnych projektach architektonicznych na terenie całego kraju. Są także idealnym wyborem dla klientów indywidualnych, którzy poszukują najlepszej jakości i estetycznych form do swoich domów.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia salonu oraz do umówienia się na indywidualne spotkanie z naszym doradcą, aby wybrać najlepsze rozwiązanie dla swojego projektu.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszego showroomu