GRAL Sp. z o.o.

GRAL Sp. z o. o. powstała w lipcu 2007 r., zajmuje się produkcją i montażem szeroko pojętej ślusarki aluminiowo-szklanej (fasady, drzwi, okna, ogrody zimowe, przegrody przeciwpożarowe), bazując na rozwiązaniach systemowych największych dostawców architektonicznych systemów profili aluminiowych jak YAWAL, REYNAERS, czy ALUPROF. Posiada profesjonalną i doświadczoną kadrę pracowniczą oraz nowoczesny park maszynowy. Specjalizuje się zarówno w rozwiązaniach obiektowych, jak i w obsłudze klientów indywidualnych. W siedzibie spółki znajduje się autoryzowany punkt sprzedaży, gdzie można zapoznać się z ekspozycją.

Jesteśmy członkiem programu Rzetelna Firma, można nam zaufać! Sprawdź szczegóły:

WNPY9ID7

Czytaj więcej

Showroom

Odwiedź nasz showroom

W październiku 2021 w siedzibie naszej firmy otworzyliśmy unikatowy salon Partnerski Reynaers Aluminium. Jest to wyjątkowo inspirujące miejsce wyposażone w nowoczesną ekspozycję, prezentującą profesjonalne systemy aluminiowe tworzone przez ekspertów w swojej dziedzinie – firmę Reynaers Aluminium, która jest czołowym europejskim producentem innowacyjnych i przyjaznych dla środowiska systemów aluminiowych do produkcji okien, drzwi, ścian osłonowych, systemów przesuwnych czy ogrodów zimowych. Showroom prezentuje także systemy realizowane przez naszego partnera – firmę YAWAL.

Nasz salon to przestrzeń stanowiąca odpowiedź na potrzeby Inwestorów oraz kopalnia pomysłów dla Architektów szukających ciekawych, solidnych i ponadczasowych rozwiązań. Jest ona efektem wieloletniej współpracy firm Reynaers Aluminium, GRAL Aluminium, AXALTA oraz EUROGLAS, które na co dzień działają razem, aby tworzyć kompletne i zrównoważone systemy okienno-drzwiowe na miarę wymagań współczesnej architektury.

Czytaj więcej

Partnerzy