Showroom Reynaers Aluminium

Showroom Reynaers Aluminium

W październiku 2021 w siedzibie naszej firmy otworzyliśmy unikatowy salon Partnerski Reynaers Aluminium. Jest to wyjątkowo inspirujące miejsce wyposażone w nowoczesną ekspozycję, prezentującą profesjonalne systemy aluminiowe tworzone przez ekspertów w swojej dziedzinie – firmę Reynaers Aluminium, która jest czołowym europejskim producentem innowacyjnych i przyjaznych dla środowiska systemów aluminiowych do produkcji okien, drzwi, ścian osłonowych, systemów przesuwnych czy ogrodów zimowych.

Nasz salon to przestrzeń stanowiąca odpowiedź na potrzeby Inwestorów oraz kopalnia pomysłów dla Architektów szukających ciekawych, solidnych i ponadczasowych rozwiązań. Jest ona efektem wieloletniej współpracy firm Reynaers Aluminium, GRAL Aluminium, AXALTA oraz EUROGLAS, które na co dzień działają razem, aby tworzyć kompletne i zrównoważone systemy okienno-drzwiowe na miarę wymagań współczesnej architektury.

Stworzony wspólnymi siłami showroom to prezentacja nieskończonych możliwości projektowych, jakie niesie ze sobą nowoczesna ślusarka aluminiowa. Prezentowane w salonie rozwiązania pojawiają się w najbardziej unikalnych projektach architektonicznych na terenie całego kraju. Są także idealnym wyborem dla klientów indywidualnych, którzy poszukują najlepszej jakości i estetycznych form do swoich domów.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia salonu oraz do umówienia się na indywidualne spotkanie z naszym doradcą, aby wybrać najlepsze rozwiązanie dla swojego projektu.

Contact us and find out more about the Reynaers Aluminium showroom