Fasady - Drzwi ppoż. - Okna - Drzwi - Świetliki - Daszki szklane


 

YAWAL - to jeden z największych dostawców architektonicznych systemów profili aluminiowych. Firma oferuje szeroką gamę nowoczesnych systemów profili aluminiowych zarówno izolowanych termicznie jak i bez izolacji. Systemy te przeznaczone są do produkcji ścian osłonowych, różnorodnych okien, drzwi, witryn a także werand, świetlików i nietypowych konstrukcji przestrzennych.

REYNAERS - czołowy europejski producent innowacyjnych, a także przyjaznych dla środowiska i energooszczędnych systemów aluminiowych dla okien, drzwi, ścian osłonowych, systemów przesuwnych, osłon przeciwsłonecznych i ogrodów zimowych.

ALUPROF SA - firma jest jednym z czołowych producentów systemów aluminiowych w Europie. Spółka posiada swoje oddziały w wielu krajach Europy, a także w Stanach Zjednoczonych. Dzięki ponad 50 letniemu doświadczeniu firma Aluprof S.A. posiada ponad 1300 stałych klientów.

ESCO Polska Sp. z o.o. jest firmą handlową specjalizującą się w sprzedaży okuć budowlanych i akcesoriów do produkcji ślusarki metalowej (okna, drzwi, fasady). Jest firmą siostrzaną ESCO Metallbausysteme Gmbh w Niemczech, która należy do najważniejszych przedsiębiorstw tego typu w swojej branży w Europie. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, natomiast poprzez sieć przedstawicieli handlowych jesteśmy obecni na terenie całej Polski.

Firma Record jest oddziałem koncernu agta record ag - jednego z największych producentów drzwi automatycznych na świecie. Zapewniamy odpowiednie rozwiązanie dla każdego rodzaju wejścia. W swojej ofercie posiadamy rozwiązania dla obiektów handlowych, hoteli, szpitali, stacji kolejowych oraz lotnisk. Dostarczamy również produkty zabezpieczające, takie jak drzwi ewakuacyjne i antypaniczne, dymoszczelne oraz ognioodporne.

Pilkington IGP Sp. z o.o. - założona w 1826 roku, od czerwca 2006 jest częścią NSG Group; Koncern jest światowym liderem w produkcji i przetwarzaniu szkła, działający pod marką Pilkington na rynku szkła motoryzacyjnego i architektonicznego. Produkcja firmy odbywa się w 28 krajach. Grupa sprzedaje swoje produkty w 130 krajach.  Technologia Float wynaleziona przez Sir Alastaira Pilkingtona w 1952 roku jest obecnie światowym standardem produkcji najwyższej jakości szkła płaskiego. Jako pierwsza na świecie firma wyprodukowała szkło samoczyszczące Pilkington Activâ„¢ o podwójnym działaniu. 

Press Glass SA oferuje produkty wszystkich największych dostawców: AGC Glass, EdgeTech, Euroglas, Fenzi, Guardian, IGK Isolierglasklebstoffe, Kömmerling, Pilkington, Rolltech, Saint-Gobain Glass, Technoform.

Firma AERECO wciąż rozwija innowacyjne rozwiązania systemowe dla budynków mieszkalnych i obiektów użyteczności publicznej. Skupiając się na kluczowym parametrze – modulacji wielkości strumieni powietrza w zależności od potrzeb – firma AERECO gwarantuje pełne zaspokojenie potrzeb jakości powietrza w pomieszczeniach oraz gwarantuje najwyższą efektywności energetyczną budynku.

Rempol Sp. z o.o. - autoryzowany Partner Gral sp. z o.o. w zakresie montażu konstrukcji aluminiowo-szklanych: fasad , witryn , okien i drzwi , świetlików dachowych, ogrodów zimowych – w systemie TS.

Firma BSP sp. z o.o. jest doświadczoną, w pełni profesjonalną firmą zajmującą się kompleksowozagadnieniami dotyczącymi elewacji wentylowanych oraz techniki zamocowań.

© 2013 GRAL.INFO.PL Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja: : Web-Profit