Okna aluminiowe

Program Okna Aluminiowe

Aluminiowe rozwiązania dla Twojego domu!

Aluminium dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii jest idealnym budulcem do energooszczędnych budynków, które mogą prezentować klasyczny styl architektoniczny lub odzwierciedlać najśmielsze wizje projektantów.

W naszym salonie Klienci otrzymają kompleksową ofertę wyposażenia domu w wykonane z aluminium: okna premium, drzwi wejściowe i tarasowe, ogrody zimowe, fasady etc.

Zespół profesjonalnych Doradców przygotuje dedykowaną ofertę, uwzględniając jednostkowe potrzeby i styl architektoniczny zaprojektowanego budynku.

 

Okna aluminiowe

 

 

Jakość

Gwarantem niezawodności i najwyższej jakości szeroko pojętej ślusarki aluminiowej są czołowi producenci podzespołów. Dzięki temu jesteśmy przekonani, że nasze produkty spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Profesjonalizm

To nasz priorytet na każdym etapie obsługi Klienta. Dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu każdy czuje się wyjątkowo. Fachowy montaż sprawia, że okna i drzwi na dłużej zachowują swoje właściwości. Każdy nasz specjalista posiada certyfikat Autoryzowanego Montera sieci oknaaluminiowe.pl.

Wsparcie

Obsługa klienta obejmuje wszystkie etapy współpracy, zaczynając od konsultacji podczas ofertowania, przez doradztwo w zakresie zakupu, pobranie pomiarów, po montaż i serwis posprzedażowy. Opieka nad klientem nie kończy się więc z chwilą montażu zakupionej stolarki otworowej.

Gwarancja

Nasza stolarka aluminiowa objęta jest sześcioletnią gwarancją, potwierdzoną kartą gwarancyjną. Dla zachowania ciągłości gwarancji niezbędne są coroczne przeglądy i odpowiednia konserwacja. Połączenie tych dwóch czynności, daje Państwu najdłuższą gwarancję na rynku.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej na temat programu okna aluminiowe